Sinema Filmlerimiz ve TV Dizilerimiz

Lanetli Anlaşma

 

Yapımcılığını üstlendiğimiz ”Lanetli Anlaşma” adlı sinema filmimizin oyuncu kadrosu tamamıyla öğrenci ve mezunlarımızdan oluşuyor. Filmimiz 2020 bahar sezonunda Türkiye ve Avrupa sinemalarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Your Man Says Goal ( Adamın Gol Diyor )

 

Yapımcılığını üstlendiğimiz ”Your Man Says Goal” (Adamın Gol Diyor) adlı filmimizin oyuncu kadrosunda usta isimlerin yanı sıra öğrenci ve mezunlarımız rol alıyor. South Film and Arts Academy Festival’de ”En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” , ”Yönetmen Onur Ödülü” , ”Prodüktör Onur Ödülü” , ”En İyi Sosyal Film Ödülü”nü eğitmenlerimiz Berkay Berkman ve Atakan Şatıroğlu paylaşırken, ”En İyi Genç Aktör Ödülü”nü ise öğrencimiz Murathan Baykal Küçükbaran almıştır. Böylece, Amerika’dan Türkiye’ye 5 ödülle dönmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

EKSİK SAYFALAR

 

 

Okulumuzun sahibi ve Dramatik Yazarlık/Senaryo Bölüm Eğitmeni Berkay Berkman’ın senaristi olduğu vizyon filmi ”Eksik Sayfalar”da , ”Ayhan Işık Oyunculuk Okulu” mezunları da çalışmıştır. Ayrıca, filmin İzmir galasında Ayhan Işık Oyunculuk Okulu öğrencileri, film ekibiyle bir araya getirilmiştir.

Fragman:

 

Başrollerini Hüseyin Avni Danyal,Tuvana Türkay, Tolga Güleç, Kaan Çakır, Soydan Soydaş ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı Eksk Syflr (Eksik Sayfalar) filmi 10 Mayıs’ta vizyona girdi. Yönetmenliğini Ozan Çobanoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Ozan Çobanoğlu, Saygın Ersin ve Berkay Berkman’ın birlikte yazdığı Eksik Sayfalar filmi son zamanların en iddialı psikolojik gerilim filmleri arasında gösteriliyor.

Yapımcılığını İlter Yapım’ın üstlendiği, dağıtımını Medyavizyon’un yaptığı Eksik Sayfalar filminin konusu şöyle: Sekiz üst düzey yönetici, dolandırıcılık suçlarıyla yargılanmaktadırlar. Bu yargı sürecinde, bir gün kendilerini daha önce hiç görmedikleri bir ofiste bulurlar, kendini “Patron” olarak tanıtan gizemli bir adam onlara hayatlarında daha önce karşılaşmadıkları gerçeklerle yüzleştirecektir.

KATRE

Fragman:


Okulumuz sahiplerinin kurmuş olduğu yapım şirketi ”Kuyu Yapım”ın ilk projesi olan, ”Katre” adlı sinema filmi, 2017 kış sezonunda vizyondaki yerini alacak olup, projenin başrollerinde profesyonel oyuncu kadrosu ile birlikte Ayhan Işık Oyunculuk Okulu mezunları da yer almıştır. Ayrıca filmde, kendini geliştirmek isteyen tüm öğrencilerimiz kamera önünde ve kamera arkasında çalışma fırsatı bulmuşlardır.
Filmin konusu ise şöyledir ; Emlakçı Savaş, yaşadığı mahallenin insanları tarafından çok sevilen, saygı duyulan, güvenilir biridir. Savaş’ın kardeşi Umar ise, çocukken bir böcekten kaptığı hastalık sebebiyle havale geçirerek yatalak kalmıştır. Anne-babasını da kaybetmiş olan Savaş, uzun yıllar yatalak kardeşine bakmak zorunda kalmıştır ve bu durumun müsebbibi olarak Tanrı’yı suçlamaktadır. Bu sebeple yaşadığı mahalledeki inançlı insanlardan öç almayı ve onları Tanrı’nın yolundan döndürmeyi amaç edinir. Önce onların aralarına girer, ardından zekice oyunlarla bu kişilerin algılarını değiştirmeye başlar. Filmin sonunda ise bu savaşı hangi tarafın kazanacağı merak konusudur.

ODSY

Fragman:

”O Duyguyu Sana Yaşatmayacağım” , başarısız bir aktörle bir dövüşçünün aşkı arasında sıkışıp kalan Çehre’nin hikayesini anlatırken, diğer yandan bu aşk hikayesinin filmini çeken yönetmen, senarist ve prodüktör üçlüsünün mizahi durumlarını konu alır. Karakterlerimiz, çekmekte oldukları filmi tamamlayıp vizyona taşıyabilecekler midir, bu yolda başlarına ne gibi olaylar gelecektir, merak konusudur.

 

 

BUY NOW